KONST / Litografier / Färglitografi 9478096
nr 947 8096
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Madeleine Pyk (f. 1934), EA-upplaga (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 55x43
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 9 mars 2015
kl 18:33:28
2.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.400 kr